Gry, które znajdują się w mojej "poczekalni". Zastanawiam się nad nimi przy porannej kawie.
Pełnowymiarowa seria
Ostranauts
Gra we wczesnym dostępie nadal, ale z ciekawym uaktualnieniem "Fire in the Hold", który daje m.in. możliwość walki kosmicznej oraz wydobywania rud z asteroid.
Rzut oka
Lonestar
Wciągająca, taktyczna gra roguelike osadzona w klimatach science-fiction, w której wcielamy się w kosmicznego łowcę nagród.
Rzut oka
Brave New Wonders (demo)
Ciekawa strategia automatyzacyjna bez taśmociągów, gdzie zamiast tego programujemy inteligentne automaty przy pomocy instrukcji tekstowych. Będzie dużo myślenia oraz lekcja automatyki. Kto się tego nie boi to zapraszam.